Audi A6 Allroad - Autoturisme

62 de anunțuri

Marca
Model

Localizare

Stare

Stare tehnică

Motorizare și transmisie

Capacitate cilindrica, putere, transmisie

Caroserie și capacitate

Culoare, numar de portiere, numar locuri

1

Istoric și stare

Tara de origine, primul proprietar, are VIN

Echipament

Airbag, aer conditionat, multimedia

Masini electrice

Autonomie, capacitate baterie, cablu incarcare

Detalii vânzător

Se emite factura, firma, privat

1 / 6

Audi A6 Allroad

2967 cm3 • 218 CP • Allroad - Posibilitate Rate Avans 0 - Garantie 12 Luni - IMPECABILA

mileage
190 000 km
fuel_type
Diesel
year
2017
  • Bucuresti (Bucuresti)

  • Profesionist • Reactualizat

  1. Ofertele Verii powered by Coca-Cola
    Vezi anunțurile
  2. STAR AUTO RULATE
    Vezi anunțurile
  • STAR AUTO RULATE

    • Finantare
    • Service
    • Reparație rapidă
    • Service roti
  • 15 990

    EUR

    (13 215 EUR - net)

    Conform mediei

    Calculeaza rata

    1968 cm3 • 204 CP • Audi A6 Allroad quattro 2023 diesel 1968cm3 204CP MHEV TVA deductibil

    mileage
    55 400 km
    fuel_type
    Diesel
    year
    2023
    • Bacau (Bacau)

    • Privat • Publicat

      38 500

      EUR

      Conform mediei

      Logo

      ~10.000 de mașini evaluate lunar

      Vrei o mașină nouă? Află cât valorează cea veche

      alt

      1 / 6

      3123 cm3 • 255 CP • | 10.2006 | A6 Allroad | Quattro | 3.2 Benzina | Finantare | Tuning |

      mileage
      96 811 km
      fuel_type
      Benzina
      year
      2006
      • Satu Mare (Satu Mare)

      • Profesionist • Reactualizat

      8 490

      EUR

      Conform mediei

      alt

      1 / 6

      1968 cm3 • 204 CP

      mileage
      146 910 km
      fuel_type
      Diesel
      year
      2021
      • Bucuresti (Bucuresti)

      • Profesionist • Reactualizat

      1. TIRIAC AUTO RULATE-EXPOZITIEI
        Vezi anunțurile
    1. TIRIAC AUTO RULATE-EXPOZITIEI

      • Finantare
      • Service
      • Tractare auto
      • Inchirieri
    2. - 1 399 EUR

      28 500

      EUR

      (23 554 EUR - net)

      Peste medie

      alt

      1 / 6

      2967 cm3 • 286 CP • Istoric service complet serv AUDI• Masina intretinuta

      mileage
      95 000 km
      fuel_type
      Diesel
      year
      2020
      • Sibiu (Sibiu)

      • Profesionist • Publicat

      - 1 000 EUR

      35 900

      EUR

      (29 670 EUR - net)

      Conform mediei

      alt

      1 / 6

      2967 cm3 • 272 CP • 1 An Garantie / Rate fixe / Avans 0% / Aprobare pe loc / Doar cu Bulet

      mileage
      156 070 km
      fuel_type
      Diesel
      year
      2015
      • Miercurea Nirajului (Mures)

      • Profesionist • Reactualizat

      15 990

      EUR

      Conform mediei

      2967 cm3 • 204 CP • Audi A6C7 Allroad Quattro 3.0TDI 204CP 2014

      mileage
      270 000 km
      fuel_type
      Diesel
      year
      2014
      • Ploiesti (Prahova)

      • Privat • Reactualizat

        12 990

        EUR

        Conform mediei

        2967 cm3 • 240 CP • S-Line Quattro 3.0 TDI Automată 2009 Garantie Finantare Livrare Gratis

        mileage
        193 000 km
        fuel_type
        Diesel
        year
        2009
        • Timisoara (Timis)

        • Privat • Publicat

          2995 cm3 • 340 CP • Audi A6 Allroad 3.0 TFSI quattro – 345 CP | Bang & Olufsen | Alcantara

          mileage
          111 000 km
          fuel_type
          Benzina
          year
          2020
          • Timisoara (Timis)

          • Privat • Publicat

            35 000

            EUR

            Conform mediei

            alt

            1 / 6

            2967 cm3 • 218 CP • Audi A6 Allroad 3.0 TDI Quattro S tronic

            mileage
            180 000 km
            fuel_type
            Diesel
            year
            2016
            • Bucuresti (Bucuresti)

            • Profesionist • Reactualizat

            1. AUTOPARC DRUMUL TABEREI
              Vezi anunțurile
          1. AUTOPARC DRUMUL TABEREI

            • Finantare
            • Service
            • Reparație rapidă
            • Foaie de reparație
          2. 15 500

            EUR

            Conform mediei

            2967 cm3 • 349 CP • Audi A6 Allroad / 2020 / Tva deductibil / Posibilitate finantare

            mileage
            106 384 km
            fuel_type
            Diesel
            year
            2020
            • Bucuresti (Bucuresti)

            • Profesionist • Reactualizat

            37 510

            EUR

            (31 000 EUR - net)

            Conform mediei

            alt

            1 / 6

            2967 cm3 • 218 CP • Posbilitate Leasing/Credit, Garantie, Tva Deductibil

            mileage
            160 300 km
            fuel_type
            Diesel
            year
            2017
            • Iasi (Iasi)

            • Profesionist • Reactualizat

            20 999

            EUR

            (17 354 EUR - net)

            Peste medie

            2969 cm3 • 230 CP • A6 allroad 233 cai cutie manuala

            mileage
            235 000 km
            fuel_type
            Diesel
            year
            2007
            • Bucuresti (Bucuresti)

            • Privat • Publicat

              alt

              1 / 6

              2967 cm3 • 320 CP

              mileage
              148 158 km
              fuel_type
              Diesel
              year
              2017
              • Bucuresti (Bucuresti)

              • Profesionist • Reactualizat

              1. TIRIAC AUTO RULATE-EXPOZITIEI
                Vezi anunțurile
            1. TIRIAC AUTO RULATE-EXPOZITIEI

              • Finantare
              • Service
              • Tractare auto
              • Inchirieri
            2. 27 990

              EUR

              (23 133 EUR - net)

              2967 cm3 • 320 CP • primul proprietar, itp valabil, factura cu tva deductibil

              mileage
              140 000 km
              fuel_type
              Diesel
              year
              2018
              • Iasi (Iasi)

              • Privat • Publicat

                19 999

                EUR

                Sub medie

                2967 cm3 • 320 CP • Audi A6 Allroad 3.0 TDI 320 CP quattro Tiptronic | TVA deductibil

                mileage
                123 000 km
                fuel_type
                Diesel
                year
                2017
                • Bucuresti (Bucuresti)

                • Privat • Reactualizat

                  26 690

                  EUR

                  Peste medie

                  2967 cm3 • 218 CP • Audi A6 Allroad quattro 3.0 TDI V6 • 218 CP • 2017 • 183.764 km •

                  mileage
                  184 000 km
                  fuel_type
                  Diesel
                  year
                  2017
                  • Mangalia (Constanta)

                  • Privat • Reactualizat

                    19 900

                    EUR

                    Peste medie

                    $$$$$

                    Ne găsești pe

                    • Facebook

                    • Instagram

                    • YouTube

                    • TikTok

                    • LinkedIn

                    Customer support

                      • (031) 630 1716

                      • (031) 860 9090

                      • ajutor@autovit.ro(de Luni pana Vineri intre 09:00 - 17:00)

                    Informatii utile

                    Cariere

                    Vino sa lucrezi cu noi!

                    Încearcă acum aplicația Autovit.ro

                      Google Play StoreApp Store