Mercedes-Benz GLC - Autoturisme

44 de anunțuri

Marca
Model

Localizare

Stare

Stare tehnică

Motorizare și transmisie

Capacitate cilindrica, putere, transmisie

Caroserie și capacitate

Culoare, numar de portiere, numar locuri

Istoric și stare

Tara de origine, primul proprietar, are VIN

1

Echipament

Airbag, aer conditionat, multimedia

Masini electrice

Autonomie, capacitate baterie, cablu incarcare

Detalii vânzător

Se emite factura, firma, privat

1 / 6

Mercedes-Benz GLC

1991 cm3 • 211 CP

mileage
110 827 km
fuel_type
Benzina
year
2017
  • Bucuresti (Bucuresti)

  • Profesionist • Reactualizat

  1. BRADY TRADE
    Vezi anunțurile
  • BRADY TRADE

    • Finantare
    • Service
    • Spalatorie auto
    • Service ITP
  • 24 490

    EUR

    (20 239 EUR - net)

    Conform mediei

    Calculeaza rata

    2996 cm3 • 390 CP • Mercedes-Benz GLC 43 AMG 4MATIC | Full Option | Stare impecabila

    mileage
    58 000 km
    fuel_type
    Benzina
    year
    2022
    • Fetesti (Ialomita)

    • Privat • Publicat

      53 500

      EUR

      Conform mediei

      Logo

      ~10.000 de mașini evaluate lunar

      Vrei o mașină nouă? Află cât valorează cea veche

      alt

      1 / 6

      1991 cm3 • 211 CP • Mercedes GLC 300 e PHEV 4Matic

      mileage
      157 805 km
      fuel_type
      Hibrid Plug-In
      year
      2017
      • Bucuresti (Bucuresti)

      • Profesionist • Publicat

      20 490

      EUR

      Conform mediei

      alt

      1 / 6

      1991 cm3 • 197 CP • Finantare Garantata / TVA Deductibil / Garantie 12 luni / Istoric

      mileage
      75 000 km
      fuel_type
      Benzina
      year
      2022
      • Chiajna (Ilfov)

      • Profesionist • Publicat

      - 500 EUR

      29 990

      EUR

      (24 786 EUR - net)

      Sub medie

      alt

      1 / 6

      2143 cm3 • 204 CP

      mileage
      124 402 km
      fuel_type
      Diesel
      year
      2016
      • Bucuresti (Bucuresti)

      • Profesionist • Reactualizat

      21 990

      EUR

      (18 174 EUR - net)

      Sub medie

      alt

      1 / 6

      1999 cm3 • 204 CP

      mileage
      41 323 km
      fuel_type
      Benzina
      year
      2024
      • Brasov (Brasov)

      • Profesionist • Publicat

      - 1 299 EUR

      57 500

      EUR

      (47 521 EUR - net)

      Conform mediei

      1991 cm3 • 211 CP • Primul Proprietar. Mercedes-Benz GLC 250 4MATIC Coupé – AMG Line

      mileage
      136 010 km
      fuel_type
      Benzina
      year
      2018
      • Pielesti (Dolj)

      • Privat • Reactualizat

        27 000

        EUR

        Peste medie

        2143 cm3 • 204 CP • Mercedes-Benz GLC 250d 4MATIC

        mileage
        231 000 km
        fuel_type
        Diesel
        year
        2018
        • Giurgiu (Giurgiu)

        • Privat • Publicat

          23 500

          EUR

          Peste medie

          1991 cm3 • 211 CP • Mercedes-Benz GLC 250, benzina ,într-o stare foarte bună.

          mileage
          51 000 km
          fuel_type
          Benzina
          year
          2019
          • Pitesti (Arges)

          • Privat • Publicat

            32 500

            EUR

            Conform mediei

            1991 cm3 • 211 CP • MERCEDES GLC 350e, Primul proprietar, km reali, tva deductibil,

            mileage
            88 000 km
            fuel_type
            Hibrid Plug-In
            year
            2017
            • Bucuresti (Bucuresti)

            • Profesionist • Publicat

            28 500

            EUR

            (23 553 EUR - net)

            Conform mediei

            $$$$$

            Ne găsești pe

            • Facebook

            • Instagram

            • YouTube

            • TikTok

            • LinkedIn

            Customer support

              • (031) 630 1716

              • (031) 860 9090

              • ajutor@autovit.ro(de Luni pana Vineri intre 09:00 - 17:00)

            Informatii utile

            Cariere

            Vino sa lucrezi cu noi!

            Încearcă acum aplicația Autovit.ro

              Google Play StoreApp Store