Mini Cooper S - Autoturisme

17 anunțuri

Marca
Model

Localizare

Stare

Stare tehnică

Motorizare și transmisie

Capacitate cilindrica, putere, transmisie

Caroserie și capacitate

Culoare, numar de portiere, numar locuri

Istoric și stare

Tara de origine, primul proprietar, are VIN

1

Echipament

Airbag, aer conditionat, multimedia

Masini electrice

Autonomie, capacitate baterie, cablu incarcare

Detalii vânzător

Se emite factura, firma, privat

Mini Cooper S

1998 cm3 • 192 CP • Al 2-lea Proprietar / Pachet JCW / Garaj / Service BMW Complet / RunFl

mileage
80 000 km
fuel_type
Benzina
year
2018
  • Bucuresti (Bucuresti)

  • Privat • Publicat

    16 000

    EUR

    Conform mediei

    Calculeaza rata

    1998 cm3 • 204 CP

    mileage
    6 800 km
    fuel_type
    Benzina
    year
    2025
    • Chiajna (Ilfov)

    • Privat • Reactualizat

      31 000

      EUR

      Conform mediei

      1998 cm3 • 178 CP • Primul Propietar de nou Mini Cooper S Full

      mileage
      40 000 km
      fuel_type
      Benzina
      year
      2023
      • Bucuresti (Bucuresti)

      • Privat • Reactualizat

        23 800

        EUR

        Conform mediei

        Logo

        ~10.000 de mașini evaluate lunar

        Vrei o mașină nouă? Află cât valorează cea veche

        alt

        1 / 6

        1998 cm3 • 204 CP • Mini Cooper S

        mileage
        30 410 km
        fuel_type
        Benzina
        year
        2024
        • Voluntari (Ilfov)

        • Profesionist • Reactualizat

        1. Showroom Auto United Drive
          Vezi anunțurile
      1. Showroom Auto United Drive

        • Finantare
        • Asigurare
        • Buyback
      2. 30 900

        EUR

        (25 537 EUR - net)

        Conform mediei

        1998 cm3 • 192 CP • 15K EUR + TVA / LED / CarPlay / Tabletă / 192 CP, leasing avantajos

        mileage
        52 018 km
        fuel_type
        Benzina
        year
        2020
        • Ilfov (Ilfov)

        • Profesionist • Publicat

        17 850

        EUR

        (14 752 EUR - net)

        Sub medie

        1998 cm3 • 192 CP • MINI COOPER-S – F56 / XM71 // 141HP // 2014 // 2.0L //

        mileage
        99 000 km
        fuel_type
        Benzina
        year
        2013
        • Bucuresti (Bucuresti)

        • Profesionist • Reactualizat

        1998 cm3 • 178 CP • Mini Cooper S JCW

        mileage
        46 526 km
        fuel_type
        Benzina
        year
        2021
        • Campulung (Arges)

        • Privat • Publicat

          22 900

          EUR

          Conform mediei

          1998 cm3 • 192 CP • Mini Cooper S Cabrio

          mileage
          80 981 km
          fuel_type
          Benzina
          year
          2018
          • Bucuresti (Bucuresti)

          • Privat • Reactualizat

            18 500

            EUR

            Conform mediei

            alt

            1 / 6

            1998 cm3 • 192 CP • 15.991e+TVA Pano Scaune JohnC.Works HarmanKardon Trapa doar 23000k

            mileage
            23 000 km
            fuel_type
            Benzina
            year
            2019
            • Bucuresti (Bucuresti)

            • Profesionist • Reactualizat

            1. MADISON OPERATIONAL NORD
              Vezi anunțurile
          1. MADISON OPERATIONAL NORD

            • Finantare
            • Service roti
            • Spalatorie auto
            • Service ITP
          2. - 601 EUR

            19 350

            EUR

            (15 991 EUR - net)

            Conform mediei

            alt

            1 / 6

            1998 cm3 • 178 CP • Mini Cooper 2.0 Cooper S 178CP M6

            mileage
            58 740 km
            fuel_type
            Benzina
            year
            2021
            • Bucuresti (Bucuresti)

            • Profesionist • Reactualizat

            1598 cm3 • 184 CP • Mini Cooper S/ Scaune sport RECARO/ 184 CP/ JCW/ Stare ireprosabila

            mileage
            162 000 km
            fuel_type
            Benzina
            year
            2012
            • Targoviste (Dambovita)

            • Profesionist • Reactualizat

            8 490

            EUR

            Peste medie

            1598 cm3 • 184 CP • Pachet JCW / Aero Stare foarte buna, import Italia, fara rugina, n18

            mileage
            160 000 km
            fuel_type
            Benzina
            year
            2013
            • Iasi (Iasi)

            • Privat • Reactualizat

              8 250

              EUR

              Conform mediei

              $$$$$

              Ne găsești pe

              • Facebook

              • Instagram

              • YouTube

              • TikTok

              • LinkedIn

              Customer support

                • (031) 630 1716

                • (031) 860 9090

                • ajutor@autovit.ro(de Luni pana Vineri intre 09:00 - 17:00)

              Informatii utile

              Cariere

              Vino sa lucrezi cu noi!

              Încearcă acum aplicația Autovit.ro

                Google Play StoreApp Store