Opel Astra - Autoturisme

394 de anunțuri

Marca
Model

Localizare

Stare

Stare tehnică

Motorizare și transmisie

Capacitate cilindrica, putere, transmisie

Caroserie și capacitate

Culoare, numar de portiere, numar locuri

Istoric și stare

Tara de origine, primul proprietar, are VIN

Echipament

Airbag, aer conditionat, multimedia

Masini electrice

Autonomie, capacitate baterie, cablu incarcare

Detalii vânzător

Se emite factura, firma, privat

Opel Astra

1364 cm3 • 140 CP • Opel Astra Notchback 2017

mileage
7 000 km
fuel_type
Benzina
year
2017
  • Bucuresti (Bucuresti)

  • Privat • Reactualizat

    9 200

    EUR

    Conform mediei

    alt

    1 / 6

    156 CP • OPEL ASTRA Electric 54 kWh GS

    mileage
    35 758 km
    fuel_type
    Electric
    year
    2023
    • Geamana (Arges)

    • Profesionist • Reactualizat

    1. EURIAL CERTIFIED
      Vezi anunțurile
  1. EURIAL CERTIFIED

    • Finantare
    • Service
    • Service roti
    • Spalatorie auto
  2. 26 015

    EUR

    (21 500 EUR - net)

    Peste medie

    Logo

    ~10.000 de mașini evaluate lunar

    Vrei o mașină nouă? Află cât valorează cea veche

    alt

    1 / 6

    1598 cm3 • 95 CP • Rate fixe si egale/Garantie/Livrare gratuita la domiciliu

    mileage
    99 000 km
    fuel_type
    Diesel
    year
    2015
    • Sacalaz (Timis)

    • Profesionist • Reactualizat

    1. Import Automobile Timis
      Vezi anunțurile
  3. Import Automobile Timis

    • Finantare
    • Livrare gratuita (acasa)
    • Buyback
    • Istoric verificat
  4. 7 499

    EUR

    Peste medie

    alt

    1 / 6

    1686 cm3 • 125 CP • Rate fixe si egale/Garantie/Livrare gratuita la domiciliu

    mileage
    234 000 km
    fuel_type
    Diesel
    year
    2009
    • Sacalaz (Timis)

    • Profesionist • Reactualizat

    1. Import Automobile Timis
      Vezi anunțurile
  5. Import Automobile Timis

    • Finantare
    • Livrare gratuita (acasa)
    • Buyback
    • Istoric verificat
  6. - 200 EUR

    3 799

    EUR

    1598 cm3 • 115 CP • Opel Astra J Sedan 1.6 Benzina AUTOMATA | 2016 | Doar 57.000 km |

    mileage
    56 600 km
    fuel_type
    Benzina
    year
    2016
    • Chiajna (Ilfov)

    • Privat • Reactualizat

      7 700

      EUR

      Sub medie

      1364 cm3 • 90 CP • Opel Astra H Hatchback automat

      mileage
      259 609 km
      fuel_type
      Benzina
      year
      2005
      • Corabia (Olt)

      • Privat • Publicat

        alt

        1 / 6

        1199 cm3 • 110 CP • Opel Astra K Turbo Start/Stop Elegance/Rate

        mileage
        170 900 km
        fuel_type
        Benzina
        year
        2020
        • Domnesti (Ilfov)

        • Profesionist • Reactualizat

        1. Autohibrid.ro
          Vezi anunțurile
      1. Autohibrid.ro

        • Finantare
        • Spalatorie auto
        • Livrare gratuita (acasa)
        • Asigurare
      2. 6 790

        EUR

        Sub medie

        1598 cm3 • 136 CP • Opel Astra K 2016 Euro 6

        mileage
        199 000 km
        fuel_type
        Diesel
        year
        2016
        • Botosani (Botosani)

        • Privat • Reactualizat

          1686 cm3 • 80 CP • Opel Astra G 2008 • 1.7 Diesel • 122.500 km REALI • RAR Auto-Pass

          mileage
          122 416 km
          fuel_type
          Diesel
          year
          2007
          • Bucuresti (Bucuresti)

          • Privat • Publicat

            alt

            1 / 6

            1598 cm3 • 115 CP • 2016 Opel Astra Sedan 1.6 Benzină 116CP / RATE FIXE / AVANS 0 /

            mileage
            149 835 km
            fuel_type
            Benzina
            year
            2016
            • Braila (Braila)

            • Profesionist • Reactualizat

            1. AutoExpert Leasing
              Vezi anunțurile
          1. AutoExpert Leasing

            • Finantare
            • Livrare gratuita (acasa)
            • Buyback
            • Istoric verificat
          2. 5 980

            EUR

            Conform mediei