1 / 12
Aspecte importante
Km
214 000 km
Combustibil
Diesel
Cutie de viteze
Automata
Tip Caroserie
Sedan
Capacitate cilindrica
1 968 cm3
Putere
190 CP
Descriere
!!!Ultimul preț, 16.900 EURO!!! - fără jantele de 18 și anvelope. În acești bani, o dau cu jantele de 17" și anvelopele de iarnă.
O mașină superbă, cumpărată în 2020 de la Leasing Automobile, mașina fiind de proveniență Germania, având la momentul achiziției 122.000 de km. În prezent, mașina are aprox. 214 mii. Dețin mașina de 5 ani de zile, timp în care a beneficiat de full CASCO, de revizii la timp, unele făcute în diferite reprezentante, gen Brady, Avia Motors si Metrotehnica, din București. Totodată, am făcut diferite retrofituri mașinii, aducând-o la nivel de 2019-2022, virtual cockpit + volan sport piele perforata modelul nou. Jante pe 18", pt echiparea de vară. Anvelope de vara sunt noi, fiind cumpărate in Dec2024 * pot demonstra cu factură, al 2 lea set de jante pe 17", cu anvelope de iarna Nokian. Mașina este aproape full, mai puțin scaune față ventilate si bancheta spate încălzită. Pozele vorbesc de la sine, prețul f ușor negociabil, cu mențiunea că pot furniza pe whats-up diferite poze, filmulețe, acte, facturi achiziție diverse, etc. Masina mai beneficiază de asigurarea CASCO, până pe 03Iulie2025. Alarmă Viper, cu pornire motor din telecomandă sau din aplicație de pe telefon. Ideal vara sau iarna, cost 1500 de euro. Retrofit uri în valoare de peste 3000 de euro. Două dintre anvelopele de iarnă sunt noi Nokian schimbate in Dec2024 și două au fost păstrate, fiind cumpărate in dec 2021. Power box cumparat de la ABT original, pt un câștig de putere de 30 de cp. Mașina este Euro 6 cu AdBlue.
Printre optiuni, mentionez:
- scaunele față full electric, reglabile pe 3 direcții + reglaje pentru lombar. Scaunul șoferului, memorează 3 poziții + funcție de easy access;
- sonorizare Canton, un sistem audio care se aude bestial. Este cu mult peste Bose sau Jbl;
- trapă, panoramic;
- front assist;
- lane assist;
- distronic plus, frânare adaptiva in functie de viteza celui din față;
- torpedo și cotieră centrală refrigerate;
- lumini ambientale si pachet lumini exterioare;
- alarmă viper, cu functie pornire motor din cheie sau de pe telefon din aplicație, inclusiv pornire sau oprire motor, încuiere sau descuiere, inclusiv portbagaj;
- suspensie adaptivă;
- portbagaj cu acționare electrică din buton sau telecomandă;
- volan sport perforat cu funcție de încălzire și padele;
- autohold;
- anvelope de vară Pirelli noi, schimbate in dec2024 și care sunt puse pe jantele de 18", prezente în poze;
- privacy glass, inclusiv perdulete geamuri spate + lunetă;
- banchetă spate rabatabilă din buton din portbagaj;
Mașina este înmatriculată pe firmă, prețul include TVA.
18 iunie 2025 la 19:13
Detalii
Informații de bază
Marca
Skoda
Model
Superb
Versiune
2.0 TDI DSG Laurin & Klement
Culoare
Gri
Numar de portiere
5
Numar locuri
5
Anul producției
2016
Generatie
III [2015 - Prezent]
VIN (serie sasiu)
Cumpără în rate fixe
Calculează rata
Raport istoric auto
Înainte să cumperi o mașină, consultă istoricul mașinii, kilometrajul și dotările
Dotări
Bluetooth
Radio
Port USB
Monitor cu touch screen
Informații despre vânzător
Mihai
Persoana fizica
Vânzător pe Autovit.ro din 2016
Contact
Caută pe hartă