KGM Musso - Autoturisme

13 anunțuri

Marca
Model

Localizare

Stare

Stare tehnică

Motorizare și transmisie

Capacitate cilindrica, putere, transmisie

Caroserie și capacitate

Culoare, numar de portiere, numar locuri

Istoric și stare

Tara de origine, primul proprietar, are VIN

Echipament

Airbag, aer conditionat, multimedia

Masini electrice

Autonomie, capacitate baterie, cablu incarcare

Detalii vânzător

Se emite factura, firma, privat

1 / 6

KGM Musso

414 CP • KGM MUSSO Black EDITION Full Electric AWD - Garantie Baterie 10 Ani!

mileage
1 km
fuel_type
Electric
year
2025
  • Brasov (Brasov)

  • Profesionist • Publicat

  1. MATEROM AUTOMOBILE BRASOV
    Vezi anunțurile
  • MATEROM AUTOMOBILE BRASOV

    • Finantare
    • Service
    • Service roti
    • Spalatorie auto
  • 48 900

    EUR

    Calculeaza rata
    alt

    1 / 6

    2157 cm3 • 202 CP • KGM Musso Grand 2.2 e-XDI 202 CP - Cutie Viteze Automata - 4x4

    mileage
    1 200 km
    fuel_type
    Diesel
    year
    2025
    • Brasov (Brasov)

    • Profesionist • Publicat

    1. MATEROM AUTOMOBILE BRASOV
      Vezi anunțurile
  • MATEROM AUTOMOBILE BRASOV

    • Finantare
    • Service
    • Service roti
    • Spalatorie auto
  • 43 900

    EUR

    Conform mediei

    alt

    1 / 6

    2157 cm3 • 202 CP • Musso Grand Q270 MY25 STYLE 2.2E-XDI 202HP 4WD A6 / 2025

    mileage
    10 km
    fuel_type
    Diesel
    year
    2025
    • Oradea (Bihor)

    • Profesionist • Reactualizat

    1. MOTORS MIVADO SRL - ORADEA
      Vezi anunțurile
  • MOTORS MIVADO SRL - ORADEA

    • Finantare
    • Service
    • Reparație rapidă
    • Foaie de reparație
  • 33 450

    EUR

    (27 644 EUR - net)

    Logo

    ~10.000 de mașini evaluate lunar

    Vrei o mașină nouă? Află cât valorează cea veche

    alt

    1 / 6

    2157 cm3 • 202 CP • Musso Gran 2025 Q270 MY25 STYLE 2.2E-XD I202HP 4WD A6 / 2025

    mileage
    10 km
    fuel_type
    Diesel
    year
    2025
    • Oradea (Bihor)

    • Profesionist • Reactualizat

    1. MOTORS MIVADO SRL - ORADEA
      Vezi anunțurile
  • MOTORS MIVADO SRL - ORADEA

    • Finantare
    • Service
    • Reparație rapidă
    • Foaie de reparație
  • 33 450

    EUR

    (27 644 EUR - net)

    alt

    1 / 6

    2157 cm3 • 202 CP • Musso Gran Q270 MY25 < BLACK EDITION > 2.2E-XDI 202HP 4WD A6

    mileage
    10 km
    fuel_type
    Diesel
    year
    2025
    • Oradea (Bihor)

    • Profesionist • Reactualizat

    1. MOTORS MIVADO SRL - ORADEA
      Vezi anunțurile
  • MOTORS MIVADO SRL - ORADEA

    • Finantare
    • Service
    • Reparație rapidă
    • Foaie de reparație
  • 42 501

    EUR

    (35 124 EUR - net)

    alt

    1 / 6

    2157 cm3 • 203 CP • KGM Noul Musso Grand MY2026

    mileage
    1 km
    fuel_type
    Diesel
    year
    2026
    • Timisoara (Timis)

    • Profesionist • Publicat

    1. Silver Motors
      Vezi anunțurile
  • Silver Motors

    • Finantare
    • Service
    • Reparație rapidă
    • Foaie de reparație
  • - 2 239 EUR

    44 499

    EUR

    (36 776 EUR - net)

    2157 cm3 • 202 CP • KGM Musso Grand Q300 5 uși Premium 4WD 2.2 E-Xdi 202 CP A6 (MY 2026)

    mileage
    5 km
    fuel_type
    Diesel
    year
    2026
    • Bistrita (Bistrita-Nasaud)

    • Profesionist • Reactualizat

    46 250

    EUR

    (38 223 EUR - net)

    alt

    1 / 6

    2157 cm3 • 202 CP • Noul model Musso Grand Q300 Style

    mileage
    1 km
    fuel_type
    Diesel
    year
    2026
    • Constanta (Constanta)

    • Profesionist • Reactualizat

    1. EXPOCAR TRADE
      Vezi anunțurile
  • EXPOCAR TRADE

    • Finantare
    • Service
    • Reparație rapidă
    • Foaie de reparație
  • 38 290

    EUR

    (31 644 EUR - net)

    2157 cm3 • 202 CP • KGM Noul Musso Grand 5 usi Style 4WD 2.2 e- XDI 202 CP A6 (MY 2025.00)

    mileage
    14 km
    fuel_type
    Diesel
    year
    2025
    • Sannicoara (Cluj)

    • Profesionist • Reactualizat

    35 902

    EUR

    (29 671 EUR - net)

    alt

    1 / 6

    2157 cm3 • 149 CP • KGM Musso Grand 2026

    mileage
    7 km
    fuel_type
    Diesel
    year
    2026
    • Targu-Mures (Mures)

    • Profesionist • Reactualizat

    1. Hinode Car Expert
      Vezi anunțurile
  • Hinode Car Expert

    • Finantare
    • Service
    • Reparație rapidă
    • Foaie de reparație
  • - 1 635 EUR

    37 007

    EUR

    (30 584 EUR - net)

    2157 cm3 • 202 CP • NOUL KGM Musso Grand 2026 Q300 5 uși Premium 4WD 2.2 E-Xdi 202 CP A6

    mileage
    10 km
    fuel_type
    Diesel
    year
    2026
    • Sannicoara (Cluj)

    • Profesionist • Reactualizat

    46 740

    EUR

    (38 628 EUR - net)

    2157 cm3 • 202 CP • KGM Musso G. Q270 MY26 STYLE 2.2 E-XDI 202 HP 4WD A6 STYLE

    mileage
    5 000 km
    fuel_type
    Diesel
    year
    2025
    • Bucuresti (Bucuresti)

    • Profesionist • Reactualizat

    $$$$$

    Ne găsești pe

    • Facebook

    • Instagram

    • YouTube

    • TikTok

    • LinkedIn

    Customer support

      • (031) 630 1716

      • (031) 860 9090

      • ajutor@autovit.ro(de Luni pana Vineri intre 09:00 - 17:00)

    Informatii utile

    Cariere

    Vino sa lucrezi cu noi!

    Încearcă acum aplicația Autovit.ro

      Google Play StoreApp Store