Mercedes-Benz E - Autoturisme

503 anunțuri

Marca
Model

Localizare

Stare

Stare tehnică

Motorizare și transmisie

Capacitate cilindrica, putere, transmisie

Caroserie și capacitate

Culoare, numar de portiere, numar locuri

Istoric și stare

Tara de origine, primul proprietar, are VIN

Echipament

Airbag, aer conditionat, multimedia

Masini electrice

Autonomie, capacitate baterie, cablu incarcare

Detalii vânzător

Se emite factura, firma, privat

1 / 6

Mercedes-Benz E

2987 cm3 • 252 CP

mileage
65 796 km
fuel_type
Diesel
year
2014
  • Bucuresti (Bucuresti)

  • Profesionist • Publicat

  1. AutoDE.ro
    Vezi anunțurile
  • AutoDE.ro

    • Finantare
    • Livrare gratuita (acasa)
    • Asigurare
    • Buyback
  • 12 990

    EUR

    (10 736 EUR - net)

    Calculeaza rata
    alt

    1 / 6

    3498 cm3 • 306 CP • Mercedes-Benz E 350 CGI Blue-efficiency 306CP Elegance

    mileage
    33 585 km
    fuel_type
    Benzina
    year
    2012
    • Cluj-Napoca (Cluj)

    • Profesionist • Publicat

    - 1 200 EUR

    18 450

    EUR

    Sub medie

    alt

    1 / 6

    3498 cm3 • 333 CP • 17.231e+TVA ///AMG 4Matic airmatic Distronic Pano Turbine Hibrid 440cp

    mileage
    177 019 km
    fuel_type
    Benzina
    year
    2017
    • Bragadiru (Ilfov)

    • Profesionist • Reactualizat

    1. MADISON OPERATIONAL SUD
      Vezi anunțurile
  • MADISON OPERATIONAL SUD

    • Finantare
    • Spalatorie auto
    • Service ITP
    • Livrare gratuita (acasa)
  • 20 850

    EUR

    (17 231 EUR - net)

    Logo

    ~10.000 de mașini evaluate lunar

    Vrei o mașină nouă? Află cât valorează cea veche

    1991 cm3 • 211 CP

    mileage
    135 000 km
    fuel_type
    Benzina
    year
    2021
    • Braila (Braila)

    • Privat • Reactualizat

      32 000

      EUR

      Conform mediei

      1991 cm3 • 184 CP • E 200 CGI Automat F1 piele Navi sc. electrice PDC LED TOP

      mileage
      122 717 km
      fuel_type
      Benzina
      year
      2015
      • Cluj-Napoca (Cluj)

      • Privat • Publicat

        17 200

        EUR

        Conform mediei

        1991 cm3 • 184 CP • Mercedes-Benz E 200 4MATIC 2019, automat, Avantgarde

        mileage
        131 354 km
        fuel_type
        Benzina
        year
        2019
        • Bucuresti (Bucuresti)

        • Privat • Publicat

          24 805

          EUR

          Conform mediei

          2143 cm3 • 170 CP • Mercedes-Benz E220 CDI Coupé C207 • 2010 • 186.000 km • 2 proprietari

          mileage
          186 189 km
          fuel_type
          Diesel
          year
          2010
          • Baia Mare (Maramures)

          • Privat • Reactualizat

            10 500

            EUR

            Conform mediei

            alt

            1 / 6

            2999 cm3 • 367 CP • E 450 4MATIC AMG Line |367 CP Mild Hybrid| Panoramic| Burmester | 360

            mileage
            80 000 km
            fuel_type
            Benzina
            year
            2023
            • Ilfov (Ilfov)

            • Profesionist • Publicat

            - 482 EUR

            50 215

            EUR

            (41 500 EUR - net)

            alt

            1 / 6

            1991 cm3 • 184 CP • Mercedes-Benz E200 | Cabrio | Automata |

            mileage
            81 974 km
            fuel_type
            Benzina
            year
            2018
            • Iasi (Iasi)

            • Profesionist • Reactualizat

            32 900

            EUR

            Conform mediei

            1796 cm3 • 184 CP • Mercedes Benz W212 E klasse E200 CGI 1.8 Turbo 184cp 149000km Avantgar

            mileage
            149 860 km
            fuel_type
            Benzina
            year
            2012
            • Sibiu (Sibiu)

            • Privat • Reactualizat

              9 000

              EUR

              Sub medie

              1950 cm3 • 194 CP • Mercedes-Benz E 220 d 4MATIC Avantgarde | 65.167 km | Distronic+, Burm

              mileage
              65 167 km
              fuel_type
              Diesel
              year
              2018
              • Sibiu (Sibiu)

              • Privat • Reactualizat

                27 800

                EUR

                Conform mediei

                alt

                1 / 6

                1597 cm3 • 160 CP

                mileage
                85 611 km
                fuel_type
                Diesel
                year
                2019
                • Voluntari (Ilfov)

                • Profesionist • Reactualizat

                1. AUTOKLASS CENTER PIPERA
                  Vezi anunțurile
              1. AUTOKLASS CENTER PIPERA

                • Finantare
                • Service
                • Service roti
                • Spalatorie auto
              2. - 1 639 EUR

                26 860

                EUR

                (22 199 EUR - net)

                Conform mediei

                1950 cm3 • 200 CP • Masina impecabila, nu necesita investie , pachet AMG interior exterior

                mileage
                89 000 km
                fuel_type
                Diesel
                year
                2021
                • Bucuresti (Bucuresti)

                • Privat • Reactualizat

                  38 500

                  EUR

                  Peste medie

                  alt

                  1 / 6

                  1991 cm3 • 313 CP

                  mileage
                  9 873 km
                  fuel_type
                  Hibrid Plug-In
                  year
                  2025
                  • Bucuresti (Bucuresti)

                  • Profesionist • Publicat

                  1. TIRIAC AUTO RULATE-EXPOZITIEI
                    Vezi anunțurile
                1. TIRIAC AUTO RULATE-EXPOZITIEI

                  • Finantare
                  • Service
                  • Tractare auto
                  • Inchirieri
                2. 62 999

                  EUR

                  (52 066 EUR - net)

                  $$$$$

                  Ne găsești pe

                  • Facebook

                  • Instagram

                  • YouTube

                  • TikTok

                  • LinkedIn

                  Customer support

                    • (031) 630 1716

                    • (031) 860 9090

                    • ajutor@autovit.ro(de Luni pana Vineri intre 09:00 - 17:00)

                  Informatii utile

                  Cariere

                  Vino sa lucrezi cu noi!

                  Încearcă acum aplicația Autovit.ro

                    Google Play StoreApp Store