
Ce ar fi un salon auto fara fetele frumoase care fac masinile sa para parca mai atragatoare? Pentru ca asa ceva este de neconceput, puteti fi siguri ca si la Salonul Auto Moto 2013 veti gasi domnsioare zambarete, dragute, gata mereu sa vina in sprijinul vizitatorilor.
Fetele vor fi peste tot, de la intrare, la desk-ul de informatii, pe culoare, in restaurant sau in zona scenei, fiind gata oricand sa ii indrume pe vizitatori, sa faca poze cu ei sau sa le ofere informatii suplimentare.
Interesant este ca voi veti putea desemna cele mai frumoae fete de la SAM in cadrul concursului „Fetele Salonului”. Pe langa biletul de intrare veti primi un “talon hostess” pe baza caruia veti nominaliza domnisoara preferata. La sfarsitul fiecarei zile, in urma totalului de voturi acumulate, se va desemna o castigatoare care va fi recompensata cu un premiu in bani.
Daca v-am facut curiosi, puteti vedea fetele SAM pe pagina de facebook SAM 2013. Acestora li se vor adauga si hostessele prezente la standurile expozantilor.
Si noi am pregatit doua fete frumoase care va vor intampina si va vor ajuta cu participarea la concursurile noastre despre care am vorbit intr-un articol anterior.
Va asteptam cu multe premii la Salonul Auto Moto in perioada 5-7 aprilie in Piata Constitutiei!

Vrei să afli ultimele noutăți sau să înțelegi cum funcționează un automobil? Pasionați de industria auto și de piața mașinilor rulate, redactorii Autovit își folosesc experiența pentru a-ți aduce informații relevante și sfaturi, pe blog. Citește știrile, analizele, topurile și ghidurile noastre, dacă vrei să faci o alegere inspirată sau să îți vinzi rapid mașina.